Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Koncerty w Warszawie, na które chcemy iść we wrześniu 2020

Każdy cieszy się z końca izolacji i czeka na powrót wszystkich aspektów życia społecznego. Niedługo też z pewnością można będzie bawić się na koncertach. Na jakie imprezy w Warszawie warto już dziś zarezerwować czas i bilety? Oto przegląd najlepszych koncertów, które szykują się jesienią w stolicy.

Wszystko wskazuje na to, że społeczna kwarantanna dobiega końca. Otwierają się muzea, teatry, kina i inne miejsca kultury, więc z pewnością wkrótce będziemy mogli się bawić tłumnie na koncertach. Zobacz nasze typy na wrzesień – mamy małe zestawienie dla fanów popu, muzyki klubowej i rocka. Na który koncert w stolicy wybierzesz się pod koniec lata? Już dziś zarezerwuj bilety na koncerty w Warszawie!

Jacob Lee 2 września zawita w Warszawie

Jacob Lee to muzyk z pogranicza popu i R&B. Ten zaledwie 25-letni artysta pochodzi z Australii i zgromadził ponad 210 milionów streamów na Spotify. Po sukcesie debiutanckiego „Philosophy” i zapowiedzi drugiego albumu muzyk ogłosił trasę po Europie. W marcu miał odwiedzić Polskę promując nową płytę, ale z wiadomych względów jego koncert w Warszawie został przełożony na wrzesień. Niezależnego muzyka znasz z takich hitów jak „I Belong to You” i „Demons”. Jak brzmią na żywo? Przekonaj się 2 września w Klubie BARdzo Bardzo.

Christian Löffler w Warszawie już 10 września

Wiosenna trasa koncertowa genialnego Christiana Löfflera również nie mogła się odbyć. Nic straconego – Niemiec wystąpi dla nas w trzech lokalizacjach w Polsce już jesienią. 10 września zaplanowano jego występ w Warszawie. Artysta kilka lat temu na zawsze zmienił oblicze muzyki tech-house, łącząc ją z indie-popem. Powstała w ten sposób całkiem nowa jakość na scenie muzyki elektro, którą tym bardziej warto posłuchać na żywo. Trasa koncertowa nad Wisłą będzie częścią promocyjną najnowszego albumu artysty zatytułowanego „Lys”. Artyście będzie towarzyszyć zjawiskowa wokalistka Mohna – nie może Cię zabraknąć na jednym z najlepszych koncertów muzyki klubowej, który szykuje się jesienią w Warszawie.

Charity Rock Festival 24 września

Jesteś fanem rocka? Zarezerwuj czas 24 września, bo szykuje się niezły przegląd zespołów i kapel rockowych. Scream Maker, TSA Michalski, Niekrasz, Kapłon, 4Szmery, Rebelianci, Niewinni, Afterload, Funky Tank, Goood, Zacier, Gruzz – na jednej scenie wystąpią prawdziwe legendy i mniej znane, często debiutujące dopiero zespoły. Artyści zrezygnowali z honorarium i występują charytatywnie. Festiwal ma bowiem jeden, główny cel – pomoc choremu Dominikowi Słowińskiemu, który walczy z ciężką chorobą nowotworową. Charity Rock Festival 2020 to pierwsza edycja wydarzenia – co roku pieniądze będą zbierane na różne szczytne cele. W trakcie imprezy możesz zaopatrzyć się w gadżety, płyty i akcesoria gości scenicznych, a środki zasilą konto Dominika. Warto przyjść, dobrze się bawić i jednocześnie pomagać.

Wszystkie bilety na koncerty w Warszawie znajdziesz w serwisie Biletomat.
 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.