Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Przegląd niedzielnych imprez śniadaniowych w Warszawie

Impreza na śniadanie?  To wydaje się dziwne, ale właśnie takie eventy w Warszawie robią ostatnio największą furorę. To odpowiedź na pytanie o to, co robić w Warszawie, gdy większość klubów dopiero powoli otwiera się na wieczorne imprezy.

Liczne ograniczenia sprawiają, że trudno jeszcze mówić o tradycyjnym życiu klubowym w stolicy. Warszawskie eventy przenoszą się z wieczoru na dzień i z zamkniętych sal do otwartych przestrzeni. Szczególnie popularne są wszelkiego rodzaju śniadania na trawie.

Śniadaniowe eventy w Warszawie latem

W soboty i niedziele organizuje je DZIK na ul. Belwederskiej. Do wyboru ma m.in. koktajle z superfoods i jaglankę. Start o godz. 11:00. O 12:00 w soboty coś podobnego odbywa się w pawilonie Fala nad Wisłą. Tym razem tematem jest vege śniadanie w stylu angielskim, czyli fasolka, pieczarki i mashed potatoes.
Kolejne wydarzenia w Warszawie związane z jedzeniem to liczne brunche, czyli coś między śniadaniem a lunchem, odbywające się w niezobowiązującej atmosferze. Najbardziej znane są te odbywające się na Wiśle. To pomysł na coś, co można robić w Warszawie z gośćmi z innych krajów i miast, bo rejs po rzece połączony z jedzeniem na pewno przychylnie usposobi ich do Stolicy. Do wyboru jest brunch kapitański lub brunch bosmański. Na oba trzeba się zapisać, a start zaplanowany jest na soboty o 12:00 i o 14:00 w okolicach Cypla Czerniakowskiego.

Od południa na brunch można też przyjść do knajpy Warmut. Opcja brunchu z nielimitowanym wermutem w cenie może być ryzykowna. Dla bardziej spokojnych fanów niedzielnego relaksu są zwykłe brunche w godzinie 12:00 – 17:00. Obowiązuje rezerwacja stolików.

Warto przy okazji wspomnieć o jeszcze jednym nietypowym evencie w Warszawie. Chodzi o niedawne otwarcie kawiarni Luzztro. Ten klub kojarzył się ze wszystkim, tylko nie z powolnym popijaniem kawy w promieniach zachodzącego słońca. Pandemia wymusiła zmianę oblicza tego miejsca. Teraz Luzztro to codziennie od 18:00 kawiarnia, w której można posłuchać muzyki z telebimu.

Co robić w Warszawie w niedzielę od rana do wieczora?

Pozostając przy imprezach gastronomicznych, warto jeszcze wspomnieć o różnego rodzaju targach śniadaniowych. Przykładem może być ten odbywający się w przestrzeni BarKa co sobotę i niedzielę od 12:00.  Inne nietypowe eventy w Warszawie zaczynają się wczesnym porankiem i trwają do wieczora, kiedy to dawniej kluby dopiero były otwierane.

Obecnie do kawiarni czy pubu wypada przyjść już o 9:00 rano. O tej porze w niedzielny poranek odbywa się joga na trawniku przy żoliborskim klubie Prochownia. Więcej o bezpłatnych zajęciach jogi w stolicy przeczytasz na rytmy.pl. Odbywają się m.in. w soboty o 11:00 czy w niedzielę o 13:00 w różnych punktach miasta. Tak rozpoczęty dzień warto zakończyć partią planszówek w Localu na Mokotowie. Sesje zaczynają się o 18:00 i trwają do 22:00. Można wybierać spośród gier karcianych, logicznych i wielu innych na różnych poziomach trudności. W ten sposób mimo ostatnio obowiązujących ograniczeń da się spędzić cały dzień w klubowej atmosferze, choć nie na imprezie w klubie.

 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.