Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Randka w Warszawie w ogniu obostrzeń - jak ją zaplanować?

Restauracje, kluby, kawiarnie i kina – raz się otwierają w ścisłym reżimie sanitarnym, innym razem znów zostają zamknięte. Życie osób randkujących jest więc teraz o wiele trudniejsze niż wcześniej, a każde spotkanie wymaga starannego ułożenia planu. Jednak randkowanie nie jest niemożliwe, a odrobina kreatywności sprawi, że stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

Kino… w domowym zaciszu?

Jedną z klasycznych pozycji dla randkujących jest wspólne wyjście do kina. Takie spotkanie pozwala dwóm osobom spędzić ze sobą sporo czasu bez rozmów, co okazuje się szczególnie ważne na początku znajomości. Po seansie tematów do konwersacji Wam nie zabraknie, a pierwsze lody zostaną już przełamane. Jak jednak zaplanować wyjście do kina, skoro kinowe sale nie są dostępne?

W sezonie letnim sprawę rozwiązują kina plenerowe, w których nie musicie obawiać się o swoje zdrowie i możecie obejrzeć filmy na dużym ekranie. Zimą natomiast możesz zorganizować kino w domowym zaciszu. Idealnie do tego nadaje się rzutnik, dzięki któremu wyświetlisz filmy w dużym formacie na ścianie. W ostateczności wystarczający okaże się również zwykły telewizor – zadbaj tylko o odpowiednie nagłośnienie i dostęp do popcornu, by stworzyć prawdziwie kinową atmosferę.

Romantyczna kolacja we dwoje

Zwykle po kinie planujesz wyjście do restauracji? Tym razem musisz wykazać się większą kreatywnością. Samodzielnie przygotuj kolację dla swojej sympatii, albo też zamów burgery z dostawą. Te drugie sprawdzą się idealnie niezależnie od tego, czy po kinie plenerowym chcecie zjeść na brzegu Wisły, czy też planujecie rozmowy przy winie w domowych pieleszach. Burgery w centrum Warszawy są łatwo dostępne, więc możecie je także odebrać osobiście – jeśli jednak wolicie skorzystać z Pasidostawy, wystarczy, że wypełnicie formularz online.

Podczas kolacji zadbaj o detale. Jeśli jecie w plenerze, miej przygotowany koc, sztućce i napoje, jeśli zaś w domu, przygotuj romantyczną atmosferę, zapal świece i włącz nastrojową muzykę.

Warszawa w świetle księżyca

Po jedzeniu wybierzcie się na spacer po Warszawie – na szczęście w stolicy nie brakuje miejsc, po których można się przechadzać, chłonąć romantyczną aurę wieczorową porą. Malownicza starówka, uwielbiane przez zakochanych Kamienne Schodki, pełne nastrojowych zakątków Łazienki Królewskie czy też rozciągające się przez całe miasto wiślane bulwary to miejsca tworzące bardzo przyjemną, pełną intymności atmosferę.

Pamiętaj, że w centrum Warszawy znajdziesz nie tylko burgerownie, ale też rozmaite foodtrucki czy restauracje serwujące kawy i desery na wynos. Stworzą one możliwość przedłużenia randki i wzbogacenia jej o kolejny przystanek. Planując trasę spacerową, upewnij się, że będziesz mieć możliwość skorzystania z takiej oferty.

Randkowanie w ogniu obostrzeń nie jest niemożliwe, choć oczywiście nie może równać się z tradycyjnymi wyjściami do gwarnych restauracji i kawiarni. Nie warto jednak rezygnować ze spotkań w czasie pandemii – zorganizowanie udanej randki jest w Twoim zasięgu!

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.