Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Salon Urody K and K, Wąwozowa - najbardziej imponujący salon urody na Ursynowie

W rolach głównych: Małgorzata Socha i Maja Hirsch, sceneria: ekskluzywne wnętrza salonu urody na Kabatach, role drugoplanowe: przystojni masażyści – czyżby to plan filmowy najnowszego serialu TVN „BrzydUla”? Trochę tak i trochę nie.


Choć filmowa kamera upodobała sobie Klinikę K&K – nagrywano tu nie tylko fabułę produkcji TVN-u, ale również odcinki „Klanu” i specjalistyczne programy dotyczące pielęgnacji skóry – dbałość o zdrowie i urodę klientów K&K to nie fikcja, lecz rzeczywistość.

Autorytet w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej

Wystarczy wspomnieć o pracującej w salonie pani dermatolog Iwonie Marycz-Langner – ekspercie w dziedzinie kosmetyki estetycznej – by mieć pewność, że w K&K jesteśmy pod opieką najlepszych specjalistów.

Pani doktor to wykładowca i autorka wielu artykułów publikowanych w specjalistycznej prasie, zajmuje się również szkoleniem kosmetyczek i lekarzy w zakresie dermatologii ogólnej, estetycznej i laserowej. Konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej, m.in. botox, mezotox, techniki wolumetryczne, przeprowadzane są więc przez autorytet w tej dziedzinie.

[Aktualizacja: część K&K zajmująca się dermatologią i medycyną estetyczną została wyodrębniona i istnieje jako DermClinic, tuż obok K&K].

Salon urody bez solarium!

W K&K nie znajdziemy solarium. Tutaj dba się o zdrowie skóry, opalanie zaś nadmiernie ją wysusza i niszczy, przyspieszając proces jej fotostarzenia.

By być piękną (lub pięknym, bo również dla panów przygotowano program profesjonalnej pielęgnacji), wystarczy odwiedzić pozostałe gabinety urody K&K.

“ Pałacyk Urody”

Klinika K&K – dwupoziomowy pałacyk urody o powierzchni 300 m2 – mieści w sobie: gabinet dermatologiczny, gabinet masażu, 2 gabinety kosmetyczne, po 3 studia fryzjerskie i manicure-pedicure. To pozwala klientom zaoszczędzić czas i chroni przed nerwową bieganiną od jednego salonu piękności do drugiego.

W ciągu jednej wizyty w klinice można odwiedzić kosmetyczkę, masażystę, fryzjerkę i manikiurzystkę, a na zakończenie rozsiąść się w wygodnym, masującym plecy fotelu firmy Biarritz (pierwszym na Ursynowie) i poddać się przyjemnemu zabiegowi Pedicure Spa. Zdrowa, pielęgnowana kosmetykami najwyższej jakości (Guinot, Pevonia) skóra, modna, dopasowana do rysów twarzy i osobowości fryzura, zadbane, piękne paznokcie, rozpieszczone profesjonalnym masażem i odprężone ciało – to zatem tylko niektóre z pragnień, zaspokajanych przez K&K.

Tak szeroki wachlarz usług najwyższej jakości, najnowocześniejszy sprzęt, znakomicie wyszkoleni pracownicy salonu przyciągają klientów nie tylko z Kabat i Ursynowa, ale również z centrum Warszawy, Pragi czy Konstancina.

Salon cieszy się na tyle dużą popularnością, że w 2006 roku zdecydowano się go powiększyć, zatrudnić dodatkowych pracowników i rozszerzyć zakres oferowanych usług. Tym, którzy jeszcze go nie odwiedzili, a jedynie widzieli na srebrnym ekranie domowych telewizorów, gorąco polecamy wizytę w K & K. Salon jest przyjazny nie tylko ludziom z pierwszych stron gazet.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.