Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Zarządzanie mieszkaniami pod wynajem – dlaczego warto?

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem to popularna usługa w wielu krajach. W Polsce to stosunkowa nowość. Jeżeli masz mieszkanie i zdecydowałeś się je wynająć, ale z różnych powodów nie chcesz się tym zajmować, bo np. mieszkasz w innym mieście lub kraju, albo po prostu nie masz czasu ani ochoty samodzielnie wdrażać całą procedurę – możesz zlecić tę usługę profesjonalnej firmie zarządzającej nieruchomościami pod wynajem. Korzystanie z profesjonalnych usług nie musi oznaczać dużego zwiększania kosztów. Właściciel mieszkania może za to uniknąć nieprzewidzianych wydatków i trudnych sytuacji z najemcami.

Na czym polega usługa?

Firma zarządzająca mieszkaniem pod wynajem na wstępie wdroży tzw. home staging – a więc przygotuje twoją nieruchomość tak, aby  była ona jak najbardziej atrakcyjna dla najemców (dostosuje wnętrze lokalu do wymagań i potrzeb oglądających).

Kolejnym krokiem będzie wystawienie oferty na rynek i aktywne poszukiwanie najemców – począwszy od przygotowania zdjęć nieruchomości, publikacji ogłoszeń, rozmów telefonicznych z zainteresowanymi, a skończywszy na prezentacji lokalu.

Następnie, kiedy najemca jest już wybrany -  firma zarządzająca załatwia wszelkie formalności, jak np. przygotowanie szablonu i podpisanie umowy, sporządzenie protokołów, a także przekazanie nieruchomości najemcy.

Na tym jednak nie kończy się zakres usług, gdyż firma zarządzająca nieruchomością przejmuje pieczę nad danym lokalem i utrzymuje stałe relacje z wynajmującym. Gwarantuje również bezpieczeństwo zawarcia transakcji. W imieniu właściciela odpowiada za stan techniczny nieruchomości, rozlicza zużycie mediów, odbiera pocztę, przeprowadza okresowe kontrole stanu nieruchomości. Jeżeli jest to konieczne - zarządca reprezentuje właściciela również przed wspólnotą mieszkaniową. 
 
Atuty zarządzania mieszkaniem pod wynajem.

Zdecydowanym atutem takiej usługi jest zredukowanie wszystkich obowiązków ciążących na właścicielu do minimum przy maximum wpływów z najmu. Jest to szczególnie ważne dla osób mieszkających w innych miejscowościach czy krajach, a także dla inwestorów posiadających wiele mieszkań pod wynajem. Kluczowe jest także to, że zarządcy nieruchomościami pod wynajem, przejmując pieczę nad mieszkaniem, gwarantują bezpieczeństwo transakcji, poprzez utrzymywanie stałych relacji z najemcą, przez cały okres trwania umowy.

Firma Time2Home Management - działa m.in. na terenie Warszawy i okolic, zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomością pod wynajem. Posiada duże doświadczenie m.in. w prawnych aspektach wynajmu nieruchomości. Nie musisz nawet fatygować się do ich biura – Time2Home przyjedzie do Ciebie, obejrzy Twoją nieruchomość i doradzi w zakresie najmu. Time2Home Management zajmuje się również zarządzaniem nieruchomościami, które nie są przeznaczone pod wynajem, a również potrzebują opieki.

Time2Home Management

tel. 606 220 433
www.time2home.pl 
www.facebook.com/time2home

Artykuł dodał użytkownik: Aneta Piotrowska-Kukla

Tagi: mieszkania  domy  nieruchomości  Zarządzanie  zarządzanie mieszkaniami  wolny czas  dom  obsługa nieruchomości  Warszawa  wakacje  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.